JAN

Malý ale šikovný. Rodinný dům Jan patří v nabídce mezi ty opravdu malé. Je to ale dům, který je právě tak velký, aby splnil všechny Vaše požadavky na bydlení.  Zastavěná plocha domu je 42,6 m2. Svou velikostí nabízí dostatek pohodlí pro 1-2 osoby. Vzhledem k velikosti domu, jsou náklady na jeho provoz opravdu nízké. Toto může být rozhodující pro manželský pár v důchodovém věku nebo pro singles.

Rodinný dům, díky své velikosti, je v cenové relaci    0,75 mil. Kč při stavbě domu svépomocí, nebo 0,99 mil. Kč při realizaci domu tzv. na "klíč".

Pohledy

JAN

Pohledově rodinný dům Jan působí velmi příjemně na své okolí. Díky široké sedlové střeše, dům na svou velikost, působí velmi solidním dojmem.

Povrchová úprava fasády bude záležet i na požadavku a vkusu majitele domu.

Kombinace přírodní omítky s dřevěnými prvky - latěmi, pak dotvářejí jedinečný vzhled fasády tohoto domu.

Dispoziční řešení

JAN

Tento dům dispozičně patří do kategorie 2+kk. Pobytová místnost je společná s kuchyňským koutem. Vybaven může být krbovými kamny nebo krbem. Koupelna je až překvapivě prostorná. Vstupní chodba je prakticky řešená s dostatečnými odkládacími plochami. V domě je ještě ložnice s dostatečným úložným prostorem. Součástí domu je i technická místnost, která si najde i případné další využití.

Dům nabízí pohodové bydlení manželský pár - dvojici a nebo i singles.

Ceník

Malý projekt rodinného domu JAN

Malý projekt domu

K ceně bude připočteno balné a poštovné ve výši 80,-Kč

1200Kč

Malý projekt domu s DVD

K ceně bude připočteno balné a poštovné ve výši 80,-Kč

2000 Kč

Objednejte si Váš malý projekt

Vyplňte všechny potřebné údaje a my Vám obratem malý projekt zašleme.

Balíček s Vašim malým projektem, Vám bude do dvou pracovních dnů, doručen na dobírku Českou poštou, na Vámi zadanou adresu.