RADIM

Rodinný dům Radim, patří do skupiny velkých rodinných domů. K domu patří garáž, která je na dům napojena přes kryté stání pro další automobil. Zastavěná plocha domu je 190 m2. Svou velikostí je vhodný pro bydlení čtyřčlenné rodiny. Vzhledem k velikosti domu, jsou náklady na jeho provoz překvapivě ekonomicky velmi přijatelné.

Rodinný dům, díky své velikosti, je v cenové relaci 2,80 mil. Kč při stavbě domu svépomocí, nebo 3,95 mil. Kč při realizaci domu tzv. na "klíč".

Pohledy

RADIM

Pohledově rodinný dům Radim díky své rozlehlosti působí na své okolí velmi solidním dojmem . Díky propojení garáže s domem přes venkovní stání, umožňuje garážování pro dva osobní automobily.

Povrchová úprava fasády je variace strukturované omítky a dřeva.

Kombinace přírodní omítky s prvky dřeva, pak dotvářejí jedinečný vzhled fasády tohoto domu.

Dispoziční řešení

RADIM

Tento rodinný dům dispozičně patří do kategorie 4+1. Obývací pokoj je společný s kuchyní. Vybaven může být krbovými kamny nebo krbem. Koupelna je dostatečně prostorná, současně s WC a bidetem. Koupelna je zároveň přístupná dveřmi z ložnice. Dva dětské pokoje mají zároveň možnost používat další samostatné WC.

Dům nabízí pohodové bydlení pro rodinu se dvěmi dětmi.

Ceník

Malý projekt rodinného domu RADIM

Malý projekt domu

K ceně bude připočteno balné a poštovné ve výši 80,-Kč

1200Kč

Malý projekt domu s DVD

K ceně bude připočteno balné a poštovné ve výši 80,-Kč

2000Kč

Objednejte si Váš malý projekt

Vyplňte všechny potřebné údaje a my Vám obratem zvolenou variantu malého projektu zašleme.

Balíček s Vašim malým projektem, Vám bude do dvou pracovních dnů, doručen na dobírku Českou poštou, na Vámi zadanou adresu