KAREL

Rodinný dům Karel, patří do skupiny prostorných luxusních rodinných domů, které jsou jedinečné dispozičním řešením. Zastavěná plocha domu je 144,1 m2. Svou velikostí je vhodný pro bydlení čtyřčlenné rodiny. Vzhledem k velikosti domu, jsou náklady na jeho provoz ekonomicky velmi přijatelné.

Rodinný dům je v cenové relaci 2,49 mil. Kč při stavbě domu svépomocí, nebo 3,95 mil. Kč při realizaci domu tzv. na "klíč".

Pohledy

KAREL

Pohledově rodinný dům Karel díky své rozlehlosti působí na své okolí luxusním dojmem .

Povrchová úprava fasády je variace strukturované omítky a kamene. Kombinace přírodní omítky s prvky kamene, pak dotvářejí jedinečný vzhled fasády tohoto domu.

Dispoziční řešení

KAREL

Tento rodinný dům dispozičně patří do kategorie 4+1. Obývací pokoj je společný s kuchyní.  Koupelna je dostatečně prostorná, současně s WC. Ložnice má nadčasově řešenou prostornou šatnu. Dva dětské pokoje mají zároveň možnost používat další samostatné WC a sprchový kout. Součástí domu je i hobby místnost, se samostatným venkovním vstupem.

Dům nabízí pohodové bydlení pro rodinu se dvěmi dětmi.

Ceník

Malý projekt rodinného domu KAREL

Malý projekt domu

K ceně bude připočteno balné a poštovné ve výši 80,-Kč

1200 Kč

Malý projekt domu s DVD

K ceně bude připočteno balné a poštovné ve výši 80,-Kč

2000 Kč

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my Vám obratem zvolenou variantu malého projektu zašleme.

Balíček s Vašim malým projektem, Vám bude do dvou pracovních dnů, doručen na dobírku Českou poštou, na Vámi zadanou adresu